Haziran 27 2022
Ana Sayfa MOTOTRBO Sistemleri MOTOTRBO™ Linked Capacity Plus

MOTOTRBO™ Linked Capacity Plus

Temel Özellikleri İle İş Gücünüz Daha Mükemmel

Siz ve ekibiniz nerede olursanız olun, teslimat – dağıtım işi yapıyorsanız ya da yol inşaatları, elektrik arızaları, öğrenci taşıma işleri gibi hizmetlerinizde sürekli hareket halinde iseniz, ekibinizle MOTOTRBO™ Linked Capacity Plus multi-site digital sistemler sayesinde kolay, ve ekonomik bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
Linked Capacity Plus uygun maliyetli bir çözüm sistemidir. İşteki ihtiyaçlarınızı temel özellikleri ile karşılayacak sistemlerdir. Entregre ses ve veri iletişiminde bir tek alanda veya geniş bir alanda ayrı ayrı ağ kontrolü yapmadan sağlar.
Ekipleriniz sahada birbirleri ile görüşmek veya ofisle temasa geçmek istediklerinde Linked Capacity Plus veri uygulamaları sayesinde kısa mesaj gönderebilir, iş emri makbuzu oluşturabilirler. Bu sayede daha verimli ve güvenli.

MotoTRBO Linked Capacity Plus Sistem Özellikleri
. .
• Her bir sitede 6 trunk’a kadar (ses ve veri), 3 dönen veri tekrarlayıcı.
• Lokal konuşma grup aramaları, yalnızca lokal kurulmuş aramalar için.
• Geniş alan konuşma grup aramaları, sitelerin bir grubu ile ilişkili.
• Yüksek kapasiteli IP ağı üzerinden, tekli siteleri birbirleri ile linklemek.
• Maksimum 12 konuşma yolunu kullanarak bir siteden 5 siteye kadar dijital iletişim.
• Ek donanım gerektirmeden kolay kullanım.
• Gelişmiş GPS, normal veri dönüşü.
• Ölçeklenebilir, sistem kullanımı kolay.

Linked Capacity Plus’ın Sağladığı Avantajlar

1. Nereye Giderseniz Gidin İletişiminiz Kesilmeyecektir.
Herhangi bir yerde vardiyadaki çalışanlarınızla iletişim Linked Capacity Plus ile mümkündür, 5 alanı birbirleri ile bir IP ağı üzerinden bağlayarak geniş bir kapsama alanı oluşturur. Sonuç sürekli ve güvenilir bir kapsama olacaktır.
Örneğin büyük bir yolcu, nakliye, veya servis servis taşıma şirketi iseniz, ne kadar farklı yerlerde de olsalar şoförlerinizle görüşebilirsiniz. Vardiya değişim programlarını, araç takip ile araç değişim yerlerini kısa mesaj kullanarak kendilerini bildirebilirsiniz, personeliniz hareket halinde iken kanal değiştirmeden, otomatik olarak dolaşım yerlerini öğrenecektir.

2. Daha Verimli Bir Şekilde, Daha Fazla Kişiye Ulaşın.
İletişim gereksinimleriniz ölçülebilir. Linked Capacity Plus nerede olurlarsa olsun daha fazla çalışanınızın kapsama alanını bir düğmeye basarak genişletir. 3 alanın her birinde 12 ses kanalı 1200 telsize kadar görüşme veya 15 alanın her birinde 6 ses kanalı 600 telsize kadar görüşme imkanını, digital sistem sunmaktadır. Bu sistem kamusal alanlar, nakliye şirketleri, okul bölgeleri, tatil köyleri için idealdir.
Her bir konuşma kanalına ilave olarak 6 data kanalı ilavesi daha hızlı bilgi paylaşımı sağlar. Aracın kesin yerini belirlemek için izlemeyi kullanın, veya iş emrini personelinize programlayın veya iş tamamlandığında teyit edin. Anında ve kolayca daha fazla çalışana ulaşarak daha verimli ve güvenli çalışabilirsiniz.

3. Akıllı Uygulamaları İle Verimlilikte Artış.
Linked Capacity Plus ‘la cep telefonunuzdan işlerinizi yönetmek bu kadar kolay ve verimli olmamıştı. Şimdi ise, çalışanlar için tasarlanmış entegre veri uygulamaları ile gerçek zamanlı verilere ulaşacaksınız. Sesli iletişim uygun olmadığında veya rahatsız edici olduğunda bilgileri kısa mesaj ile paylaşabilirsiniz.
Entegre GPS izleme ile aracın yerini hızlı bir şeklide bularak mobilçalışma ekiplerinizi yönlendirebilirsiniz. Digital telefon güncellemeleri ile sabit ve el telsizi veya cep telefonu arasında sorunsuz iletişim sağlarsınız.

4. Dağınık Alan Kapsama
Daha güvenli bir çalışma alanı yaratılmak istenildiğinde Linked Capacity Plus bunu sağlayacaktır. Gerekli ve acil durumlarda çalışanların merkeze gönderecekleri acil yardım çağrılarına öncelik vererek mevcut iletişimi kesme özellkilerine sahiptir. Gelişmiş gizlilik özelliği sayesinde ise kapsama alanı boyunca telsiz ayarlarınızı değiştirmeden ihtiyatlı ve sorunsuz bir şekilde bilgi paylaşmanızı sağlar.
Kritik iş uygulamaları ile işçi güvenliğini arttırırsınız. GPS lokasyon saptama özelliği ile devre dışı kalan servis aracının yerini tespit edebilir, bakım onarım ekibi yönlendirebilir, veya çalışanınız nerede olursa olsun yaralı olması durumunda yerini tespit edebilir yardım yönlendirirsiniz.

5. Kendi Bütçenize Göre Geçiş Kolaylığı.
MOTOTRBO telsizler oldukça esnektirler, bu telsizleri mevcut LTR® veya PassPort®² analog trunk sistemde çalıştırmak için yapılandırabilirsiniz. Dijital sisteme geçmek istediğinizde, tümünü basit bir yazılım programı ile dönüştürebilirsiniz.
Kendi koşullarınıza göre geçişleri yapabilirsiniz. Bir seferde bir grubu, veya bir departmanı digital sisteme geçirtebilir ve bütçenizin izin verdiği ölçüde yeni ekipman maliyetini de yayabilirsiniz. Kapasiteniz ve kapsama ihtiyaçları değiştikçe, başka bir MOTOTRBO sisteme geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Motorola -

Popüler Ürünler

Motorola DP 4800 El Telsizi

Frekans Aralıkları UHF (403-527 MHz) - VHF (136-174 MHz) Özellikler 1000 Kanal Kapasitesi Meşgul Kanal Açma Dahili Ses ve veri Özel Hat Arayanın Kimliği Arama...

Motorola DP 4600 El Telsizi

Frekans Aralıkları UHF (403-527 MHz) - VHF (136-174 MHz) Özellikler 1000 Kanal Kapasitesi VOX Özelliği Meşgul Kanal Açma Dahili Ses ve veri Özel Hat Telefon...

Belfone CM 625 S Bas Konuş

BELFONE CM 625s cep telefonu şebekelerini ve WI-FI kablosuz lokal ağları kullanarak; Geleneksel telsiz haberleşmesinin yanında mesajlama gibi diğer birçok özellikleri de kapsayacak şekilde...

MOTOROLA DP 3661 El Telsizi

ÖZELLİKLER Kompakt, sağlam renkli ekran ve sınırlı tuş takımı modeli 2.9000 mah li-ion standart batarya 100 x 55 x 45 mm , 341 gr 1000 kanal kapasitesi ,0,5...

Son Yorumlar