Haziran 25 2022
Ana Sayfa MOTOTRBO Sistemleri MOTOTRBO™ Capacity Plus

MOTOTRBO™ Capacity Plus

Birçok Personel İle Kolayca İletişimde Kalın

Çalışanlarınızın rekabet gücünüzü korumak için bugün her zamankinden daha fazla verimli olmaları gerekir. Bir limanda taşınacak gönderiler, bir tatil tesisindeki bakım işlerinin yönetimi, ya da büyük bir spor kompleksine hizmeti verilmesi gibi. Bodrum katında ısıtma sisteminin tamiri, ya da teslimat masasında duran nakliyesi tamamlanmamış yük tüm bunların hepsinin kritik olarak ses ve veri iletişimi ile işlemlerinin sağlanması gerekir.
MOTOTRBO™ verimli bilgi paylaşımı sağlar. Digital iletişim sisteminde en son dijital teknolojiyi , telsiz işlevi ile birleştirmektedir. Artan iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için artan kapasite ile hizmet vermekte, sorunsuz ses ve veri iletişimini ise entegre bir şekilde kullanımı kolay gelişmiş özelliklerle birlikte sunmaktadır. Çalışanların iletişimde olması gerektiğinde MOTOTRBO onları üstün ses kalitesi ve uzun batarya ömrü ile iletişimde tutar.
Capacity Plus, bu güçlü performansı uzatır ve verimliliği sağlar. MOTOTRBO™ telsiz sisteminin kapasitesinin genişletmek için tek siteli dijital trunk sistem çözümleri uygun maliyeti öngörmektedir. Çok sayıda personelinize, oldukça geniş hacimli ses ve veri iletişimi anında net ve sürekli olarak sağlayabilirsiniz.

MotoTRBO™ Capacity Plus Sistem Özellikleri
. .
• Analog kapasitesinin 5 katı, analog trunk sisteminin 3 ve dijital MOTOTRBO sistemin 2 katı kapasite.
• 12 dijital ses kanalı, 24 özel veri kanalı ve 1.200 telsiz kullanıcısına kadar bağlantı bağlantı imkanı.
• Kendi temponuzda, analog ve dijital yetenekleri sayesinde dijital teknolojiye geçiş kolay olacaktır.
• Aynı anda tüm personelinizle iletişim kurabilme imkanı.
• Ses ve veri uygulamalarının entegre edilmesi.
• Aynı sistem üzerinde, GPS özellikli yer hizmetleri, kısa mesaj, telemetri, iş emri biletleri ve daha fazlası.

Capacity Plus’ın Sağladığı Avantajlar

1. Ekstra Frekans Olmaksızın Bilgi Alışverişi
Capacity Plus’la, kritik iş bilgilerinizi iletirken MOTOTRBO sisteminizi tam kapasite ile optimize ederek genişletebilirsiniz. Ve bunları ilave altyapı satın alma maliyeti ve sıkıntısı olmadan yapabilirsiniz.
Capacity Plus, yeni bir frekans ilave etmeksizin 1200 kullanıcıya kadar ses ve veri iletişimini akıllı yazılım çözümleri ile sunar. Tüm çalışanlarınız aynı sistem üzerinde, sesli iletişim ve veri paylaşımı gibi bilgi alışverişi yapabilir. Müşteri hizmetlerinden iş emri biletleri , üretim bandından kısa mesaj, ya da liman boyunca konum güncellemeleri gibi.

2. Daha Verimli ve Daha İyi İletişim
Spor Arenası, Kongre merkezi, SPA tesisi, ya da AVM bu gibi işletme ve kampus alanlarında ne kadar çok grup senkronize bir şekilde çalışır ? Capacity Plus bir düğmeye basarak daha verimli ve daha iyi iletişim sağlar . Capacity Plus dijital iletişimini 12 ses ,24 veri kanalı ile 1200 kullanıcıya kadar genişletir.
Çalışanlarınız sesli iletişim için 12 konuşma kanalı kullanırken, ekstra 24 özel veri kanalı ile hızlı ve güvenilir bilgi paylaşımını GPS üzerinden iş emri biletleri koordine etmek üzere kullanabilir. Tesis boyunca nereye giderlerse gitsinler onlara ulaşabilirsiniz. Bu onları daha güvenli ve faydalı yapar. Ve işleriniz de daha çabuk ve daha verimli olmasını sağlar.

3. Çalışma Şeklini Değiştirmek
Bağlantınız iş gücünüzle daha iyi ise, onları hızlı bir şekilde müşteri taleplerinize yönlendirmek ve bekleyen işleri ve onarımları tamamlamak daha kolay olacaktır. Çünkü, Capacity Plus tek bir cihazda son derece net bir ses ve veri iletişimini kolaylıkla sağladığı için, kalabalık ya da yüksek sesle çalışan üretim hattındaki makine yakınında, tesis boyunca personelinizle net bir şekilde konuşabilirsiniz.İlave olarak üretim seviyelerini kısa mesaj olarak alabilir, ve GPS konum izleme ile çalışanlarınızın yerini daha hızlı tespit edebilirsiniz.
Yüksek kapasiteli tek bir siteli çözüm çalişma şeklinizi temelden değiştirecektir. Çalışanlar telsizleri üzerinde yeralan iş emri uygulamalarına erişerek daha hızlı sürede müşteri taleplerini cevaplandıracaklardır. Müşteriye daha iyi hizmet için yüksek öncelikli bir sipariş için kısa mesaj göndererek durum güncellemesi yapmak, veya acil durumlara daha hızlı yanıt vermek için bir güvenlik personelini bir olay için hızlıca yönlendirebilirsiniz. Capacity Plus çok ihtiyaç duyduğunuz artı bir iş yapma şeklidir.

4. Kendi Hızınızda Geçiş
İletişim sistemlerinde bir değişiklik sırasında işlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak çok önemlidir. MOTOTRBO telsizlerin oldukça esnek olmasının nedeni budur. Mevcut LTR® veya PassPort® bir opsiyon kartı yükseltmesi ile analog trunk sisteminde çalıştırmak için yapılandırılabilir.
Dijital trunk sistemine geçmeye hazır olduğunuzda sadece bir Capacity Plus yazılım yükseltme ile her seferinde bir grup veya bir departmanınızı kendi şartlarınıza uygun olarak geçişlerini sağlarsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Motorola -

Popüler Ürünler

Motorola DP 4800 El Telsizi

Frekans Aralıkları UHF (403-527 MHz) - VHF (136-174 MHz) Özellikler 1000 Kanal Kapasitesi Meşgul Kanal Açma Dahili Ses ve veri Özel Hat Arayanın Kimliği Arama...

Motorola DP 4600 El Telsizi

Frekans Aralıkları UHF (403-527 MHz) - VHF (136-174 MHz) Özellikler 1000 Kanal Kapasitesi VOX Özelliği Meşgul Kanal Açma Dahili Ses ve veri Özel Hat Telefon...

Belfone CM 625 S Bas Konuş

BELFONE CM 625s cep telefonu şebekelerini ve WI-FI kablosuz lokal ağları kullanarak; Geleneksel telsiz haberleşmesinin yanında mesajlama gibi diğer birçok özellikleri de kapsayacak şekilde...

MOTOROLA DP 3661 El Telsizi

ÖZELLİKLER Kompakt, sağlam renkli ekran ve sınırlı tuş takımı modeli 2.9000 mah li-ion standart batarya 100 x 55 x 45 mm , 341 gr 1000 kanal kapasitesi ,0,5...

Son Yorumlar