Hakkımızda

20 Yıllık tecrübesi ile Tetra Haberleşme Tic. Ltd. Şti, müşterilerine sunmuş olduğu Motorola sistem çözümleri ile konvansiyonel telsiz sistemleri pazarında önemli bir yere sahip olmuştur.
Müşterilerine sunmuş olduğu en son teknoloji alternatif sistem çözümleri ve uygulamaları, ile Tetra Haberleşme bu konuda en iyi çözüm üreten firma konumuna gelmiştir.
Tetra Haberleşme, 2000’li yılların başından beri, daha önce telsiz sistemleri üzerinden yapmakta olduğu araç takip sistemlerini, gelişen teknolojiyi de kullanarak GSM – GPRS üzerinden uygulamaya başlamıştır. Tetra Haberleşme, mobiliz Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri Servis Sağlayıcısı olarak müşterilerine hizmet vermektedir.
Tetra Haberleşme, Motorola telsiz sistemlerinin yanı sıra telekomünikasyon sektörünün farklı alanlara açılması sonucu hizmetlerini çeşitlendirmiş, maden içi ve kapalı alanlarda kullanılan yer altı haberleşme sistemleri ile petrol boru hatları ve otoyolda kullanılan link bağlantılı geniş alan haberleşme sistemleri ve kablosuz anons sistemleri uygulamalarını geliştirmiştir.
İstanbul’da faaliyet gösteren Tetra Haberleşme, müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarına mümkün olan en hızlı şekilde cevap vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

Satış Hizmetlerimiz
Analog telsiz sistemleri, dijital telsiz sistemleri, lisanslı ve lisanssız telsiz modelleri, aksesuarları ve elektronik güvenlik sistemleri ürünlerini ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak önermekte ve firmanızın en doğru tercihi yapmasını sağlamak için yardımcı olmaktayız.

Kısa Süreli Kiralama Hizmeti
Konser, kongre, toplantı gibi yoğun haberleşme ihtiyacı duyulan operasyonlarınızda kullanılmak üzere firmamızdan kısa süreli telsiz kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kullanımınıza sunulan telsizler ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanarak kulaklık ve şarj cihazı ile birlikte teslim edilmektedir.

Uzun Süreli Kiralama
Firmanızın ihtiyacı olan telsiz haberleşme sistemini satın almadan kiralama yolu ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Böylelikle telsiz kullanım izinleri, batarya değişimleri ve diğer operasyonel maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz. 12 aydan 120 aya kadar dijital veya analog telsiz sistemlerini telsiz haberleşme altyapısı ile birlikte kiralayabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmeti
Kullanmakta olduğunuz telsiz cihazları ile ilgili olarak herhangi bir marka veya model ayrımı olmadan firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamızda yapılan tüm bakım-onarım hizmetleri orijinal yedek parça ile verilmekte olup işlem yaptığımız her bir telsiz için 3 ay servis garantisi verilmektedir.

Bina İçi, Kapalı Alan Haberleşme Sistemleri ve Projelendirme Hizmeti
Yapımı devam eden veya varolan mekanlarınız ile ilgili ihtiyaç duyacağınız telsiz haberleşme sistemi veya elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili olarak yetkin ve profesyonel ekiplerimizce yerinde fizibilite yapılmakta ve ihtiyacınıza en uygun, en ekonomik çözüm önerileri rapor halinde bilgilerinize sunulmaktadır. Büyük yapılarda, tünel, maden gibi kapalı alanlarda telsiz haberleşmesi yapmak bir sistem kurulmadan imkansızdır. Firmamız gerek kablolu gerekse kablosuz telsiz haberleşme sistemleri teknolojileri kullanarak firmanıza ve projenize özel telsiz haberleşme çözümleri üretmektedir.

Araç Takip Sistemleri
Filotürk araç takip sistemleri bayiliğimiz ile firmanıza zaman, yakıt tasarrufu sağlayarak maliyetlerinizi azaltmanız, araçlar ve sürücüler üzerinde ki kontrolünüzü arttırmak için hizmet vermekteyiz. Araç takip sistemleri konusunda lider marka Filotürk ile sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için www.filoturk.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

BELGELERİMİZ

TETRA HABERLEŞME VE ELEKTRONİK.SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kaptanpaşa mh. Darülaceze cd. H.Z Türkkan Sk. Famas Plaza A. Blok K:9 Daire: 31 Şişli – İSTANBUL

Telefon : ( 0212 ) 320 33 30

Fax : ( 0212 ) 320 33 30